Güzel şeylerin beklenmedik anlarda gerçekleştiğine hep inanmışımdır. Bana gelişin gibi mesela. Aniden. Hiç ummadığım bir anda, hiç ummadığım birinin hayatıma girip daha sonra hayatımın tümü olacağını nereden bilebilirdim ki? Günden güne içime işleyeceğini, git gide içimde büyüyeceğini..Sonra aniden çekip gideceğini elbet. Beni yapayalnız, kocaman bir boşlukta bırakıp terk edeceğini tahmin edemediğim için üzgünüm. Hep yanımda kalacağını söylediğinde bunu gerçekten yapıp, beni mutlu edeceğini sanmıştım. Sol yanımda yerini alıp, çekip gideceğini değil. Aynı anda içimde seni dolu dolu yaşarken, sensizlikten kıvranmak değildi istediğim.Sana “nefesim” derken bu kadar ciddi olduğumu ben bile bilmiyordum doğrusu. Gittiğinde nefes almak zor hale geldiğinde anladım. Ölüm gibi bir şey olmuştu sanki içimde. Hiç bitmeyen bir cenaze töreni gibi bir şeyler işte. Boğazımda duran bir yumru, her an akmaya hazır gözyasları, hepsi seni arıyordu her gece. Her gece cenazeni yapıyordum içimde. Ölüm gibi bir şey oluyordu ama hiç öldüremiyordum seni derinlerde bir yerlerde. Beklemiyorum ben seni. Demiştim ya, güzel şeyler onları beklemediğin anlarda seni bulur. Ben beklemiyorum seni.. 

Güzel şeylerin beklenmedik anlarda gerçekleştiğine hep inanmışımdır. Bana gelişin gibi mesela. Aniden. Hiç ummadığım bir anda, hiç ummadığım birinin hayatıma girip daha sonra hayatımın tümü olacağını nereden bilebilirdim ki? Günden güne içime işleyeceğini, git gide içimde büyüyeceğini..

Sonra aniden çekip gideceğini elbet. Beni yapayalnız, kocaman bir boşlukta bırakıp terk edeceğini tahmin edemediğim için üzgünüm. Hep yanımda kalacağını söylediğinde bunu gerçekten yapıp, beni mutlu edeceğini sanmıştım. Sol yanımda yerini alıp, çekip gideceğini değil. Aynı anda içimde seni dolu dolu yaşarken, sensizlikten kıvranmak değildi istediğim.

Sana “nefesim” derken bu kadar ciddi olduğumu ben bile bilmiyordum doğrusu. Gittiğinde nefes almak zor hale geldiğinde anladım. Ölüm gibi bir şey olmuştu sanki içimde. Hiç bitmeyen bir cenaze töreni gibi bir şeyler işte. Boğazımda duran bir yumru, her an akmaya hazır gözyasları, hepsi seni arıyordu her gece. Her gece cenazeni yapıyordum içimde. Ölüm gibi bir şey oluyordu ama hiç öldüremiyordum seni derinlerde bir yerlerde.

Beklemiyorum ben seni. Demiştim ya, güzel şeyler onları beklemediğin anlarda seni bulur.
Ben beklemiyorum seni.. 


61 notes ! Reblog ! 1 year ago
Posted on December 12th at 5:59 PM
Tagged as: y..
 1. allt-vit-ren reblogged this from adamicensigaralar
 2. trouvezmoi reblogged this from adamicensigaralar
 3. ekininensevdigi reblogged this from seninimbenanla
 4. birisi-eksik reblogged this from seninimbenanla
 5. seviyorummmerkez reblogged this from seninimbenanla
 6. seninimbenanla reblogged this from adamicensigaralar and added:
  Güzel şeylerin beklenmedik anlarda gerçekleştiğine hep inanmışımdır. Bana gelişin gibi mesela. Aniden. Hiç ummadığım bir...
 7. ellerinsicakmi reblogged this from adamicensigaralar
 8. neyseebosveer reblogged this from adamicensigaralar
 9. fosforluyesilolmakistiyorum reblogged this from oyleeyadaboylee
 10. kusaasikolanbalik reblogged this from oyleeyadaboylee
 11. uysuzunsarisi reblogged this from dahabisiyah
 12. petrolmavisimisali reblogged this from oyleeyadaboylee
 13. daktiloluyazar reblogged this from dahabisiyah
 14. simmer-down-and-puckerup reblogged this from evdecokpopiyim
 15. evdecokpopiyim reblogged this from pembecizgilizebra
 16. dahabisiyah reblogged this from oyleeyadaboylee
 17. oyleeyadaboylee reblogged this from saraysoytarisi
 18. saraysoytarisi reblogged this from adamicensigaralar
 19. fatihinbusesi reblogged this from adamicensigaralar
 20. adamicensigaralar posted this
Theme By: Heloísa Teixeira