Sana sarılmadığım kaçıncı günümdeyim bilmiyorum. Daha hiç doyamadığın insanı, artık başkasının doya doya yaşaması ne demek biliyor musun? Yine gelsen yine ilk günkü gibi sarılacağım, yine ilk günkü gibi öpeceğim. Sen bi gel, ben yine ilk günkü gibi seveceğim seni.Bana verdiğin sözleri başkasıyla tutarken hiç mi aklına gelmiyorum? Hadi beni geç, hiç mi ortada bıraktığın hayallerimiz aklına gelmiyor? O hayallerin baş rolünde sana sarılan ben değil miydim? Ne çabuk değişti isteklerin, sevdiklerin, hayaller, hislerin? Sen ne çabuk değiştin böyle? Bana ihtiyacın yok biliyorum ama, olur da bir gün kimse kalmazsa yanında o gün ben yine burada olacağım. Ben hala seni seviyor olacağım. Biliyorum. Çünkü geçmiyor bu acı, geçmiyor sana olan sevgim bir gün bile. Azalmıyor. Aksine git gide büyüyor içimde. Özlemekten ölecek duruma geliyorum, burnumun direği sızlıyor kokunun özlemiyle. Arayamıyorum, sarılamıyorum, söyleyemiyorum. Bu kadar acımasız olma, ne olur.

Sana sarılmadığım kaçıncı günümdeyim bilmiyorum. Daha hiç doyamadığın insanı, artık başkasının doya doya yaşaması ne demek biliyor musun? Yine gelsen yine ilk günkü gibi sarılacağım, yine ilk günkü gibi öpeceğim. Sen bi gel, ben yine ilk günkü gibi seveceğim seni.
Bana verdiğin sözleri başkasıyla tutarken hiç mi aklına gelmiyorum? Hadi beni geç, hiç mi ortada bıraktığın hayallerimiz aklına gelmiyor? O hayallerin baş rolünde sana sarılan ben değil miydim? Ne çabuk değişti isteklerin, sevdiklerin, hayaller, hislerin? Sen ne çabuk değiştin böyle? 
Bana ihtiyacın yok biliyorum ama, olur da bir gün kimse kalmazsa yanında o gün ben yine burada olacağım. Ben hala seni seviyor olacağım. Biliyorum. Çünkü geçmiyor bu acı, geçmiyor sana olan sevgim bir gün bile. Azalmıyor. Aksine git gide büyüyor içimde. Özlemekten ölecek duruma geliyorum, burnumun direği sızlıyor kokunun özlemiyle. Arayamıyorum, sarılamıyorum, söyleyemiyorum. 
Bu kadar acımasız olma, ne olur.


35 notes ! Reblog ! 1 year ago
Posted on December 21st at 9:35 PM
Tagged as: y..
 1. ongtycbasajol reblogged this from ruhusarisinolankiz and added:
  Sana sarılmadığım kaçıncı günümdeyim bilmiyorum. Daha hiç doyamadığın insanı, artık başkasının doya doya yaşaması ne...
 2. ruhusarisinolankiz reblogged this from adamicensigaralar
 3. ellerinsicakmi reblogged this from adamicensigaralar
 4. busraninhayalleri reblogged this from birisi-eksik
 5. birisi-eksik reblogged this from adamicensigaralar
 6. kedigozluymusum reblogged this from adamicensigaralar
 7. kedininbirii reblogged this from adamicensigaralar
 8. aksamgozluesmer77 reblogged this from adamicensigaralar
 9. oksijensizyasam reblogged this from adamicensigaralar
 10. istanbulasigi reblogged this from adamicensigaralar
 11. adamicensigaralar posted this
Theme By: Heloísa Teixeira