Bazen gerçekten sana çok kızıyorum. Hayır, gittiğinden değil. Hayır, başkasını seçtiğinden değil. Sana kızmamın asıl sebebi her seferinde önemsiyormuş gibi yapıp sonra hiçbir şey yaşanmamış gibi bir anda silip gidebilmen. Sonra istediğin zaman geri dönüp hala seninmişim gibi davranman, yine kendine bağlaman. İkimiz de gideceğini biliyoruz elbet. O zaman iyi davranma bana, seninmişim gibi yapma. Benimmişsin gibi yapma. Birbirimize aitmişiz gibi davranma. Seviyormuş taklidi yapma. O zaman neden gitti diye içim içimi yemez, gecelerce uykularım kaçmaz bu defa. Bu defa kötü davran bana, kötü davran ki gittiğinde ‘gideceği zaten belliydi’ diyip avutabileyim kendimi. Umutlanmayayım boş yere. Yada en iyisi ne biliyor musun? Gideceksen, hiç gelme bu defa.Birbirimizden başka kimsemiz olmadığını söylüyordun hani, kime gittin beni bırakıp? Hani gidecek kimsemiz yoktu? Ben bunu hak edecek ne yaptım, bilmiyorum. İçim özlüyor ya. Karşımda dururken sarılamamak içimi sızlatıyor, yanından geçerken kokunu duymak canımı yakıyor. Seni başkasıyla görmekten bahsetmiyorum bile. Bırak başkasının olmanı, adının başkasının adıyla yan yana gelmesi bile delirtiyor. Artık her sey yolundaymıs gibi yapamıyorum, değil çünkü.  

Bazen gerçekten sana çok kızıyorum. Hayır, gittiğinden değil. Hayır, başkasını seçtiğinden değil. Sana kızmamın asıl sebebi her seferinde önemsiyormuş gibi yapıp sonra hiçbir şey yaşanmamış gibi bir anda silip gidebilmen. Sonra istediğin zaman geri dönüp hala seninmişim gibi davranman, yine kendine bağlaman. İkimiz de gideceğini biliyoruz elbet. O zaman iyi davranma bana, seninmişim gibi yapma. Benimmişsin gibi yapma. Birbirimize aitmişiz gibi davranma. Seviyormuş taklidi yapma. O zaman neden gitti diye içim içimi yemez, gecelerce uykularım kaçmaz bu defa. Bu defa kötü davran bana, kötü davran ki gittiğinde ‘gideceği zaten belliydi’ diyip avutabileyim kendimi. Umutlanmayayım boş yere. 
Yada en iyisi ne biliyor musun? Gideceksen, hiç gelme bu defa.
Birbirimizden başka kimsemiz olmadığını söylüyordun hani, kime gittin beni bırakıp? Hani gidecek kimsemiz yoktu? Ben bunu hak edecek ne yaptım, bilmiyorum. İçim özlüyor ya. Karşımda dururken sarılamamak içimi sızlatıyor, yanından geçerken kokunu duymak canımı yakıyor. Seni başkasıyla görmekten bahsetmiyorum bile. Bırak başkasının olmanı, adının başkasının adıyla yan yana gelmesi bile delirtiyor. 
Artık her sey yolundaymıs gibi yapamıyorum, değil çünkü.  


68 notes ! Reblog ! 1 year ago
Posted on January 9th at 9:01 PM
Tagged as: y..
 1. yagmurumolurmusun reblogged this from adamicensigaralar
 2. yalnizlikkusu reblogged this from adamicensigaralar and added:
  Ayni ben
 3. forcedly reblogged this from birisi-eksik
 4. birisi-eksik reblogged this from adamicensigaralar
 5. melisdinlendi reblogged this from birisi-eksik
 6. mecnunuarayanleyla reblogged this from birisi-eksik and added:
  Bazen gerçekten sana çok kızıyorum. Hayır, gittiğinden değil. Hayır, başkasını seçtiğinden değil. Sana kızmamın asıl...
 7. stupid-woman reblogged this from birisi-eksik
 8. napsakkiacaba reblogged this from gonna-liveforever
 9. gonna-liveforever reblogged this from seninimbenanla
 10. seninimbenanla reblogged this from adamicensigaralar
 11. istanbulasigi reblogged this from birisi-eksik
 12. sealedheartt reblogged this from birisi-eksik
 13. blueinfinitedreams reblogged this from hayatisikiyim
Theme By: Heloísa Teixeira